Genius PL na Facebook

  Genius GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius  
  GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
 
 

  Genius  
 
Genius
Głośniki/Audio
5.1
Genius GX Gaming  Genius 5.1  Genius 2.1  Genius 2.0  Genius mobilne  Genius słuchawki    
 
    SW-G2.1 3000
GeniusGłośniki Genius SW-G2.1 3000 reprezentują nową serię GX, adresowaną przede wszystkim do graczy. Wyróżnia je wzmacniacz, który jest osobnym elementem zestawu. Można umieścić go w dowolnym miejscu, co powinno ułatwić obsługę całego systemu.
    SW-G2.1 1250
GeniusOdświeżona linia zestawów głośnikowych 2.1 to m.in. mocniejszy brat modelu SW-V2.1 1250, czyli zestaw SW-G2.1 1250. Obie konstrukcje dedykowane są przede wszystkim fanatykom gamingu.
    HS-G700V Cavimanus
GeniusDo prestiżowej serii GX Gaming dołączył zestaw słuchawkowy Cavimanus, który jest adresowany do profesjonalnych graczy. Wyróżnia go przede wszystkim dźwięk przestrzenny w standardzie 7.1 oraz unikalna funkcja wibracji.

    HS-G550 Lychas
GeniusSerię GX Gaming wzbogacił nowy zestaw słuchawkowy Lychas. Wyróżnia go składana konstrukcja oraz obrotowe nauszniki. Ponadto, obie muszle słuchawkowe zostały wyposażone w potencjometry, dzięki którym możliwa jest indywidualna regulacja głośności.
    SP-i250G
GeniusSP-i250G to najnowsze, przenośne głośniki marki Genius, które należą do prestiżowej serii GX Gaming. Na tle konkurencyjnych konstrukcji wyróżniają je dwie kluczowe cechy. Po pierwsze jest to zestaw stereo, a po drugie są to głośniki wielokierunkowe.
    HS-G600 Mordax
GeniusSłuchawki Genius HS-G600 Mordax należą do produktów z serii GX-Gaming. Można je podłączyć zarówno do komputera jak i do konsol dla graczy - PS3, XBox 360. Wyróżniają się wysoką jakością dźwieku, ciekawym designem oraz odłączanym mikrofonem.
 
     
 
Genius [1] [2] Genius
 
     
    Aktualności   Strona Główna
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail
aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach