Genius PL na Facebook

  Genius GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius  
  GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
 
 

  Genius  
 
Genius
Tablety
tablety
Genius tablety  Genius ramki cyfrowe  Genius notatki cyfrowe    
 
    Genius G-Pen F610
GeniusG-Pen F610 jest najnowszym wąskim tabletem o powierzchni roboczej 6”x10” z bezprzewodowym piórem i jest przeznaczony do komputerów PC Windows i MAC do pisania, rysowania, szkicowania i podpisywania poczty elektronicznej.
    Genius G-Pen F509
GeniusG-Pen F509 jest nowym płaskim tabletem od Geniusa. Posiada obszar roboczy o rozmiarach 5,25” x 8,75” z jednym piórem bezprzewodowym przeznaczonym dla użytkowników komputerów obsługujących systemy Windows i MAC, służącym do zapisywania, rysowania, szkicowania czy podpisywania korespondencji elektronicznej.
    Genius G-Pen F350
GeniusG-Pen F350 jest przenośnym płaskim tabletem z obszarem roboczym 3”x 5” i jednym piórem bezprzewodowym, przeznaczonym dla użytkowników systemów Windows i MAC, służącym do pisania, rysowania, szkicowania i podpisywania listów elektronicznych. Korzystając z tabletu z piórem zyskuje się większą wygodę i kontrolę w porównaniu z pracą z myszą. Kursor przesuwa się precyzyjnie, w położenia odpowiadające pozycji pióra.

    G-Pen M609X
GeniusW odświeżonej ofercie tabletów graficznych marki Genius pojawił się następca modelu G-Pen M609. Tablet Genius G-Pen M609X to konstrukcja charakteryzująca się rozdzielczością 4000 LPI oraz 1024 poziomami czułości nacisku.
    EasyPen M610
GeniusWysokiej jakości zaawansowany płaski tablet EasyPen M610 pozwala użytkownikowi na swobodne rysowanie, szkicowanie oraz nawigację w systemie oraz programach graficznych
    Genius MousePen i608X
GeniusMousePen i608 cechuje rozdzielczość 2540 LPI. 1024 poziomy czułości na nacisk sprawiają, że urządzenie może sprawdzić się podczas rysowania, szkicowania lub podpisywania listów elektronicznych.
 
     
 
Genius [1] [2] Genius
 
     
    Aktualności   Strona Główna
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail
aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach